X

Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu


Dowiedz się więcej

Zawodnik ESKOM – Mistrzem POLSKI w grze w brydża!

W rozegranym w ostatni weekend Finale BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2018/19, nasz zawodnik Jacek Ciechomski, grający w parze z Dominikiem Filipowiczem, zajął I Miejsce i zdobył tytuł Mistrza Polski!

Na zdjęciu od lewej: Dominik Filipowicz – 2 miejsce, Michał Wróbel – 3 miejsce, Jacek Ciechomski – ESKOM – 1 miejsce, Agnieszka Pietrzyk – 3 miejsce.

Do finału dostał się także – Tomasz Winciorek i Arkadiusz Majcher. Arek zagrał z Piotrem Marcinowskim i zajął ostatecznie bardzo dobre 7 miejsce, Tomek uplasował się na 22 miejscu grając z aktualnym Mistrzem Świata Bartoszem Chmurskim.
To ogromny wyczyn naszych zawodników i gra na światowym poziomie.

Warto dodać, że obecnie to Polacy są mistrzami świata w brydżu sportowym. W finale drużynowych mistrzostw świata – turnieju Bermuda Bowl – w chińskim mieście Wuhan Polacy i Holendrzy rozegrali 96 rozdań. Polacy wygrali 174:153. Tym bardziej warto docenić ogromne osiągnięcie naszej drużyny!

Wyniki dostępne tutaj

W dniach 13-15 grudnia 2019 roku w Starachowicach odbył się brydżowy FINAŁ GRAND PRIX POLSKI TEAMÓW, w którym również udział brała drużyna ESKOM. Nasza ekipa uczestniczyła w tym elitarnym gronie po raz pierwszy i zajęła siódme miejsce. Gratulujemy.
Wyniki sesji dostępne tutaj

ESKOM w sezonie Ligowym 2019/2020 reprezentują trzy drużyny: jedna w Lidze Centralnej i dwie amatorskie w Lidze Warszawskiej. W II Lidze Brydża Sportowego, jako beniaminek ESKOM gra w składzie: Jacek Ciechomski – kapitan, Tomasz Winciorek, Robert Głodowski, Arkadiusz Majcher, Adam Suwik, Paweł Sankowski, Adam Wyszyński, Izabela Jaworska i Jakub Urbanowicz. Pełny skład drużyn Ligi Warszawskiej oraz

aktualne wyniki można śledzić tutaj

Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące IT

W trakcie bezpłatnej konsultacji możesz omówić dowolny temat związany z obszarem naszych usług lub produktów! Zawsze umawiamy dogodny dla obu stron termin i dbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi. Oddzwonimy do Ciebie maksymalnie do końca następnego dnia roboczego.